Ahoj léto, ahoj prázdniny                        Auto            Ukazatel

  Milí hosté, přátelé a kamarádi, vítejte u Šárky a Romana. Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat do našeho pensionku a restaurace. Najdete nás v pohádkovém krkonošském údolíčku pod naší nejvyšší horou.

#
Pension u Pece

nejrychlejší info na:

tel. +420 605 47 16 89

... kdykoliv mezi 10-22h

  Vzhledem k tomu, že v ceně je již zahrnuta
  chutná a velmi vydatná krmě, může se Vám
  snadno přihodit, že ačkoliv budete na čerstvém
  vzduchu lítat jako ďasi, váhový přírůstek
  Vás nemine ...  
Zima v plném proudu !!- pro hosty také volné internetové připojení     Tak už na nás zaklepala paní Zima a hned se ptala, co, že jsme to dělali v létě. Inu coby ... žádná zahálka to nebyla. Pilně jsme pracovali a připravovali pro Vás pensionek.
     Staré známé tváře dobře vědí oč tu běží ... Tak jen pro nováčky: najdete nás v Krakonošově panství, v Peci pod Sněžkou - Velké Úpě. Jen pár kroků od sjezdovky, jen pár kroků od auta, zkrátka pohodička. Pokud hledáte tradici a kvalitu, jste na správné adrese. Můžete se těšit na rodinnou atmosféru, ochotu a vstřícnost.
     Nabízíme Vám ubytování v útulných pokojích s vlastním sociálním zažízením a zbrusu novými LCD televizory se satelitem. Parkovací místo pro každého zdarma, bezplatné připojení pomocí wi-fi, případně možnost použití PC po dobu provozu restaurace (rovněž zdarma), lyžařskou školu a půjčovnu. Nesmíme zapomenout na vyhlášenou a poctivou kuchyni naší restaurace, která potěší každého správného jedlíka.
     Přímo za domem na Vás čeká lyžařský areál, se sedačkovou lanovkou a vleky. Sjezdové tratě různých obtížností, lyžařská školka, snowpark a mnoho dalšího ... Svahy jsou upravovány a uměle zasněžovány. Můžete si užívat i kouzla večerního lyžování. Pro příznivce běžecké stopy je k dispozici upravovaný běžecký okruh. Komu by to přesto nestačilo, má nepřeberné množství možností k návštěvě okolních areálů. Všude se dostanete pohodlně autem i skibusy (zastávka 100m od objektu). Spousta zajímavostí a přírodních krás v okolí, turistika, lanovky, vycházkové naučné trasy, bobová dráha a mnoho dalšího ...
     Krkonoše Vám otevřou svou náruč, ať jste romantický snílek či aktivní sportovec. O všechno ostatní se postaráme my ... Vaši Šárka a Roman


  Krakonošovo tajemství

   V chladných, větrných a neprůchodných horách vládne od dávných dob horský duch a patron hor Krakonoš. Zjevuje se v lidské i zvířecí podobě a trestá každého, kdo se do jeho horského království odváží s nekalým úmyslem. Je to hájemství v létě zelené, v zimě bílé a cestičky pro poutníky za pohádkou jsou měkce vystlány v létě mechem, v zimě sněhem. Půjde se Vám těmi stezkami bezpečně, vždyť je to království spavedlivého vládce. Vousatý Krakonoš tu krakonošuje pro dvounohé jako pro čtyřnohé, pro chlupaté, pernaté i pro ty zelené, kořeny spjatou hlínou. Je to království se všemi náležitostmi, jaké mají pohádkové říše. Má podzemní truhlice pokladů, které střeží premoníci i čarovné zahrádky vonného i léčivého hejlí, kde bydlí víly a skřítkové. Kdo však zákony hor přestoupí, květiny natrhá, či vodě neb zvířeti ublíží, toho stihne Krakonošův hněv. Mocným kouzlem bude proměněn ve zvíře, navždy. Ty jenž horské přírodě pomáhají, štědře odmění drahými kameny, zlatem a životním štěstím.

DĚKUJEME


všem našim hostům za projevenou přízeň.Vítejte na správné adrese!
-----------------
Výhodný poměr kvalita-cena
Vyhlášená kuchyně
Praktická poloha
Lyžařká škola
Půjčovna lyží
Přímo u sjezdovky
Wi-Fi
Parking
Telka

v ceně: Free Wi-fi
       Parkování
    Strava

vše POLOPENZE

 

Komfortní bydlení a dobroty šéfkuchaře za férovou cenu.

My se staráme, vy odpočíváte ...

-------------------

Dobrá zpráva pro mlsné jazýčky, aneb polopenze jak ji neznáte. Žádné univerzální hnědé omáčky, žádné knedlíky z Kauflandu a cinkání mikrovlnek ... Vaří pro Vás skutečný mistr kuchař a můžete si vybrat z nabídky. Používáme výhradně kvalitní suroviny, neznáme náhražky ani polotovary. A co je hlavní? My vaříme s láskou.   Postaráme se o Vás vždy rádi a to po celý den. Pohoda hotýlku za cenu pensionu, to je dovolená u nás.

 
Lyžařská sezóna


 za dveřmi !!!