Ahoj léto, ahoj prázdniny            Auto            Ukazatel

  Milí hosté, přátelé a kamarádi, vítejte u Šárky a Romana. Dovolujeme si Vás co nejsrdečněji pozvat do našeho pensionku a restaurace. Najdete nás v pohádkovém krkonošském údolíčku pod naší nejvyšší horou.
nejrychlejší info na:

tel. +420 605 47 16 89

... kdykoliv mezi 10-22h

  Vzhledem k tomu, že v ceně je již zahrnuta
  chutná a velmi vydatná krmě, může se Vám
  snadno přihodit, že ačkoliv budete na čerstvém
  vzduchu lítat jako ďasi, váhový přírůstek
  Vás nemine ...  
Plno šancí pro výstup !!           Zveme i houbaře !!

- pro hosty také volné internetové připojení


  Krakonošovo tajemství

   V chladných, větrných a neprůchodných horách vládne od dávných dob horský duch a patron hor Krakonoš. Zjevuje se v lidské i zvířecí podobě a trestá každého, kdo se do jeho horského království odváží s nekalým úmyslem. Je to hájemství v létě zelené, v zimě bílé a cestičky pro poutníky za pohádkou jsou měkce vystlány v létě mechem, v zimě sněhem. Půjde se Vám těmi stezkami bezpečně, vždyť je to království spavedlivého vládce. Vousatý Krakonoš tu krakonošuje pro dvounohé jako pro čtyřnohé, pro chlupaté, pernaté i pro ty zelené, kořeny spjatou hlínou. Je to království se všemi náležitostmi, jaké mají pohádkové říše. Má podzemní truhlice pokladů, které střeží premoníci i čarovné zahrádky vonného i léčivého hejlí, kde bydlí víly a skřítkové. Kdo však zákony hor přestoupí, květiny natrhá, či vodě neb zvířeti ublíží, toho stihne Krakonošův hněv. Mocným kouzlem bude proměněn ve zvíře, navždy. Ty jenž horské přírodě pomáhají, štědře odmění drahými kameny, zlatem a životním štěstím.DĚKUJEME


všem našim hostům za projevenou přízeň v uplynulé zimní sezóně.Komfortní bydlení a dobroty šéfkuchaře za férovou cenu.

My se staráme, vy odpočíváte ...

-------------------

Dobrá zpráva pro mlsné jazýčky, aneb polopenze jak ji neznáte. Žádné univerzální hnědé omáčky, žádné knedlíky z Kauflandu a cinkání mikrovlnek ... Vaří pro Vás skutečný mistr kuchař. Používáme výhradně kvalitní suroviny, neznáme náhražky ani polotovary. A co je hlavní? My vaříme s láskou.   Postaráme se o Vás vždy rádi a to po celý den. Pohoda hotýlku za cenu pensionu, to je dovolená u nás.

 Cyklistická sezóna


 v plném proudu !!!
Design downloaded from free website templates